Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Libbey/Onis

Фільтр
Ціна, грн
Об'єм, мл
Бренд
Тип товару
Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Libbey - американська компанія, заснована у 1818 році в штаті Массачусетс, що являється другою, за масштабом і об'ємом виробництва скляних виробів, компанією в світі. За більш ніж 200 років компанія розширилась і розгалузилась на декілька брендів, а саме: Libbey Америка, Crisa в Мексиці, Crisal в Португалії, Royal Leerdam в Голландії і скляний завод в Китаї.

Вироби користуються шаленою популярністю, оскільки зроблені з високоякісного скла, мають довершену форму, сучасний дизайн і довговічність, це доводить масштабність виробництва підприємництв - по неофіційним данним щодня виготовляють 4 мільйони виробів, які успішно продаються у 100 країнах світу. 

Оглядаючись на пройдений шлях та здобутий досвід, можна впевнено сказати, що успіх компанії є очікуваним і обгрунтовним та у них є всі причини дивитись на своє минуле з гордістю.
Безперечна репутація компанії стала магнітом, що приваблює покупців з різних країн, а кожен виріб – це не просто об'єкт, а творіння, виготовлене, як справжне мистецтво, що має довершену форму та вишуканий дизайн.

Незважаючи на те, що пройшло вже два століття, компанія продовжує розширюватись і бити рекорди по продажам, що безсумнівно являється надзвичайним здобутком компанії. Її історія – це історія поєднання непохитної інтенсивної роботи та відданості мистецтву - ідеологія, що передається від покоління до покоління. Тримаючи першість в своїй сфері, ця компанія продовжує писати свою історію успіху та поступово досягати нових вершин. 

Вгору