Як отримати товар в Києві:

Доставка кур'єром в межах Києва безкоштовна від 3 000.00 грн. 

Доставка замовлень здійснюється до дверей. На територіях, що охороняються, необхідно забезпечити під'їзд транспорту до місця (виписати перепустку, попередити охорону тощо).

Терміни та умови доставки по Києву

Ми готові доставити Ваш замовлений товар на суму від 3000 грн безкоштовно, з 12.00 до 17.00, на наступний (робочий) день, після замовлення по м. Київ.

Якщо сума замовлення від 1000 до 3000 грн, ціна доставки дорівнює 200.00 грн.

Якщо сума замовлення до 1000 грн, ми на жаль не зможемо його доставити самотужки і запропонуємо вам скористатися послугами таксі або перевізником Нова Пошта.

Ви можете забрати замовлення самовивозом з нашого шоуруму в робочі дні з 10.00 до 19.00.

Ми можемо запропонувати послугу експрес-доставки (у день замовлення, оформлення до 13:00) здійснюється до 18:00, вартість послуги дорівнює вартості послуг таксі за тарифами перевізника.

Доставка по Україні:

Доставка по Україні здійснюється зручним для Вас перевізником «Нова Пошта».

Абсолютно всі замовлення надійно та гарно упаковані.

Доставка перевізником "Нова Пошта" оплачується покупцем у повному розмірі незалежно від суми замовлення.

При виявленні пошкоджень висланого вантажу, в обов'язковому порядку Вам необхідно скласти та підписати Акт дефектації на складі "Нової Пошти", а також надіслати копію цього акта нам електронною поштою: bartrigger.order@gmail.com

Терміни та умови доставки по Україні

У випадку, якщо Ви зробили та оплатили замовлення з 10.00 до 15.00 ми встигнемо надіслати Вам посилку в цей же день "Новою поштою".

У разі замовлення та оплати товару після 15.00 Ваша посилка поїде наступного дня. 

Оформлення замовлень і прийом оплати в робочі години: 10.00-18.30. 

Повернення та обмін товару:

Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 календарних днів з моменту покупки. Товар належної якості - це товар без ознак експлуатації, у якого збережений товарний вигляд, пакування та додаткові аксесуари.