Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Krosno

Фільтр
Ціна, грн
Об'єм, мл
Бренд
Тип товару
Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Починаючи з 1923 року, компанія Krosno розпочала свою історію зі зведення заводу в місті Кросно, яке було названо на її честь.

KROSNO виготовляє скляний посуд, який поєднує в собі унікальні форми та зразки, найвищу майстерність та застосування передових технологій. Завдяки багаторічному досвіду та розробленим спеціальним технологіям виробництва, компанія створює бездоганні та високоякісні вироби.

З 2015 року більша частина посуду, що виробляється на автоматичних лініях, виготовляється з кристалічного скла, що надає їй підвищеної міцності та прозорості, а також запобігає помутнінню при використанні посудомийних машин.

Незважаючи на впровадження новітніх технологічних розробок та автоматизацію виробничих ліній для формованих виробів, компанія приділяє особливу увагу ручному виробництву, завдяки якому створюються унікальні серії виробів із квітковими декорами, вишуканими огранюваннями та тисненими візерунками.

На сьогоднішній день Krosno є визнаним лідером на ринку скляного посуду та експортує свою продукцію у більш ніж 60 країн світу.

Вгору