Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Вимірювальний інвентар

Фільтр
Бренд
Сортування:
спочатку нові
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Як застосовуються мензурки для напоїв та де їх замовити

Мензурки застосовують для точного виміру об'єму рідин. На них є розподіли з різним обсягом. Достатньо налити в неї рідину до об'єму, який вам потрібен, та перелити її в посуд. Також з їх допомогою можна дізнатися точний обсяг вашого посуду.

Де придбати мензурки для напоїв в Україні

Інтернет магазин "Bartrigger" пропонує чудовий асортимент таких мензурок. У каталозі магазину можна побачити мензурки з об'ємом:

  • 50 мл
  • 100 мл
  • 250 мл
  • 500 мл
  • 1000 мл

Всі вони виготовлені з якісного та міцного скла. Воно є екологічно чистим та безпечним для здоров'я людини. Використовується цей аксесуар для точного вимірювання об'єму рідини. Усі мензурки сертифіковані в Україні.

Для чого використовуються мензурки

Для того щоб у бармена вийшов правильний і смачний коктейль, він повинен дотримуватися всіх пропорцій. Звичайно, деякі професіонали роблять це на інтуїтивному рівні, але все ж таки, краще скористатися спеціальним інструментом. На мензурках збоку нанесені спеціальні поділки, на які слід звертати увагу при наливанні рідини.

Купити якісний та надійний інвентар для бармена в Україні дуже непросто. Але це не стосується магазину Bartrigger. Для замовлення мензурок або іншого інвентарю клієнту пропонується зателефонувати за вказаним номером телефону або скористатися віртуальною формою сайту.

Вгору