Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Спілстопи

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Сортування:
спочатку нові
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Спілстоп (крапель, барний килимок) для бару: його призначення

Кожен професійний бармен знає, наскільки важливий і важливий у роботі інвентар. Необхідно, щоб аксесуари були міцними, надійними та багатофункціональними. У кожному розважальному закладі основний виторг йде саме з бару. Тому власник кафе або ресторану обов'язково має подбати про робоче місце бармена та про всі необхідні аксесуари. Природно, що його робота має здійснюватися на барній стійці, яка, своєю чергою, складається з величезної кількості елементів. І одним із них є спілстоп, або по-простому, барний килимок.

Що таке спілстоп і де його можна замовити

Спілстоп металевий встановлюється на гостьовій стільниці. Це спеціальна підставка, яка має перфоровану поверхню. Вона служить якоюсь платформою, на якій виконується приготування коктейлів і різних напоїв, при цьому робоча стільниця суттєво розвантажується. Дана підставка-каплезбірник запобігає протоку рідини на барну стійку. Кожна барна станція має бути оснащена таким приладом.

Виготовлення спілстопів можна замовити в інтернет магазині "Bartrigger". Тільки у нас до уваги клієнтів пропонуються якісні та міцні товари за мінімальними цінами. Спілстопи найчастіше виготовляються із нержавіючої сталі. Вони можуть експлуатуватися у будь-якому вигляді, наприклад, накладатися на робочу поверхню або врізатися.

Спілстоп купити в Києві в компанії Bartrigger. Наш магазин має величезну кількість переваг, наприклад:

  • чудовий сервіс обслуговування;
  • доступні ціни;
  • пропонується тільки якісна та надійна продукція;
  • доставка на всій території країни;
  • зручний спосіб оплати.

Виготовлення спілстопів здійснюється відповідно до всіх побажань та вимог клієнтів. У виробництво впроваджується лише сучасне обладнання та матеріали високої якості. Для того щоб замовити спілстоп для барної стійки, замовнику потрібно зателефонувати за вказаним номером телефону і поспілкуватися з оператором магазину.

Вгору