0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Стрейнери

Фільтр
Бренд
Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Барменам у їхній професійній роботі просто необхідний спеціальний інструмент – стрейнер, що дозволяє фільтрувати напої, відсіваючи великий вміст кожного з них (лід, фрукти та інше). Відсівати великі складові стане набагато простіше за допомогою стрейнера. Придбати його можна через інтернет-магазин за доступною ціною.

Де можна придбати стрейнер

Інтернет-магазин барних товарів BarTrigger пропонує клієнтам купити стрейнери за доступною ціною як бармену, який лише починає освоювати мистецтво складання коктейлів, так і великим компаніям, що спеціалізуються на продажах напоїв (нічним клубам, ресторанам та іншим організаціям). Ціна на вказаний товар різна, і залежить від кількох факторів:

  • країни-виробника (ціна товару з Китаю буде дещо нижчою, наприклад, японської продукції);
  • наявності спеціальної пружини;
  • естетичного вигляду;
  • міцності;
  • матеріалу, з якого виготовлено виріб.

Як вибрати стрейнер барний

При виборі таких речей, як стрейнери для бару - котрі мають пряме відношення до будь-якої професії або діяльності специфічної спрямованості, - необхідно враховувати не тільки особисті переваги, але і можливість поєднання деталі з іншими запчастинами одного механізму (в даному випадку це робота з шейкером та змішувальною склянкою). Крім того, при виборі стрейнерів варто звернути увагу на кілька інших факторів:

  1. Матеріал інструмент. Найкраще, якщо це буде нержавіюча сталь – міцний та надійний матеріал, який послужить своєму власнику довгі роки. Деталі з нержавіючої сталі найбільше випускають у Японії – ціна на них буде дорожчою, але й якість значно вища.
  2. Форма та розмір. Найчастіше інструмент виготовляється в округлій формі з ручкою для тримання, середня його довжина становить 180-250 мм.
  3. Естетичний вигляд. Тут все залежить від переваг клієнта: колір виробу може бути стандартним (срібний), золотим, перламутровим або будь-якого іншого кольору.
  4. Розмір отворів. Чим менший отвір, тим якісніше буде проводитися відсіювання частинок.
  5. Ціна. Підібрати відповідний товар буде простіше, коли клієнт розраховує на певну суму.

Придбати інструмент для професійної діяльності барменів може кожен, хто вміє чи хоче навчитися готувати коктейлі. Крім того, він стане чудовим подарунком людині, чиїм хобі чи ремеслом є продаж напоїв. Умови купівлі дуже прості: покупець обирає товар, його кількість, далі заповнює спеціальні поля: адреса одержувача, мобільний телефон, за бажанням вказує електронну пошту. Після обробки персональних даних, магазин відправляє товар обраним клієнтом способом доставки та оплати (передплата або післяплата).

Вгору