Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Інші інструменти та інвентар

Фільтр
Бренд
Сортування:
спочатку нові
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:
Незважаючи на думки багатьох людей, бармен – не легка професія. Для цієї роботи потрібно пам'ятати безліч рецептів різноманітних коктейлів. І очевидно знадобляться різні пристосування для приготування напоїв. Щоб знати, як приготувати багато різних коктейлів, бармен вивчає барну літературу, де докладно розказано, як зробити той чи інший напій. Але одну з головних ролей у приготуванні грають барні інструменти.

Головний інструмент бармена

Звичайно, головний інструмент бармена – його руки та знання, але використовуючи інші пристрої для приготування коктейлів, можна зробити їх тільки краще. Змішуючи один напій з іншим, додаючи до смаку інгредієнти, ми створюємо свій шедевр. Кожен коктейль – маленький витвір. І зрозуміло, як і кожен художник, так і бармен має спеціальні інструменти. Тільки трохи інші. Шейкери та стрейнери, джиггери та барні ложки, змішувальні келихи та пляшки для бітерів, мадлери та піки, сквізери та ножі, гейзери та пробки, та багато іншого  — це і є основний інструмент для барменів.

Основні інструменти для бармена

Для того, щоб напій виглядав красиво, використовують скляні вироби, або, так зване, барне скло. Різноманітні келихи та склянки. Також у бармена є безліч інструментів різного призначення: ложки для абсенту, спрей для коктейлів, нарзанник, піллер і яєчний ніж, ящик для фруктів, терки, совки для льоду, римери для келихів і т.д.
Все це та багато іншого можна придбати в інтернет-магазині BarTriger. Саме тут пропонується відмінний вибір інструментів, доступні ціни та відмінний сервіс обслуговування.

Вгору