0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Прикраси та сервірування коктейлів

Фільтр
Бренд
Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Зробити смачний напій вже добре. Ну, а якщо його прикрасити, то вийде взагалі шедевр. Адже приємніше пити не лише смачний, а й привабливий напій. У цьому полягає робота бармена - зробити товар більш привабливими. У цьому можуть допомогти аксесуари для коктейлів. Адже саме завдяки їм, приготовані напої набувають свого шарму. Все для коктейлів можна знайти в нашому магазині BarTrigger. 

Все для коктейлів

Аксесуари для коктейлів пропонується купити в інтернет-магазині BarTrigger. Тут можна придбати все – від звичайних еко-трубочок, до ложок для абсенту. А також: 

  •  спрей для коктейлів (чорний, золотий, сірий); 
  • металевий стирер; 
  • шпажки (бамбукові, дерев'яні, металеві); 
  • трубочки еко (бамбук, береза, різнокольорові); 
  • прищіпки (кольорові та безбарвні) і т.д. 

Щоб знайти саме свій товар, потрібно перейти до розділу: «Аксесуари для коктейлів купити». Після ретельного перегляду товарів можна перейти до покупки. 

Основні барні аксесуари для приготування коктейлів

Головні аксесуари для приготування коктейлів наступні:

  1. ложки для декору;
  2. трубочки металеві;
  3. прищіпки; 
  4. шпажки (металеві, дерев'яні, бамбукові); 
  5. еко-трубочки.

Також можуть знадобитися ложки для декору, вони дуже привабливі. Завдяки їм, коктейль при подачі стає витвором мистецтва. 
Щоб коктейлі були привабливими, а гості задоволеними, слід використовувати аксесуари для коктейлів. Адже що поганого в тому, що коктейлі будуть не тільки приносити задоволення своїм чудовим смаком, а й тішити своїм виглядом. Придбати аксесуари для коктейлів можна у нашому інтернет-магазині BarTrigger. Тільки тут товар чудової якості за доступну ціну.

Вгору