Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Для роботи з льодом

Фільтр
Бренд
Сортування:
спочатку нові
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

   Дивіться також:


   Аксесуари для льоду як вірні помічники бармена у процесі створення коктейлів

За барною стійкою (професійною або домашньою) вирує справжнє життя, де кожен новий коктейль – це унікальний напій, що несе свою історію, настрій і, зрозуміло, неймовірний смак. Для створення цього незабутнього коктейлю потрібно щось більше, ніж просто фантазія та барменські навички. Звісно ж, потрібен ще барний інвентар! Далі розповідаємо про таке, здавалося б, непримітне приладдя для льоду. Насправді аксесуари для льоду набагато полегшують роботу бармена, з їхньою допомогою легко отримувати лід у потрібній формі та керувати ним у момент приготування своїх коктейльних шедеврів.

Пропонуємо довго не зволікати, а швидше перейти в каталог BarTrigger, щоб ознайомитися з асортиментом і підібрати для себе різні (потрібні) аксесуари: подрібнювач льоду (дробилка льоду), совок для льоду, спеціальні форми для льоду та інше! Не сумнівайтеся: незалежно від того, є ви професійним барменом або просто любите насолоджуватися коктейлями вдома, правильні та якісні аксесуари від БарТрігер допоможуть зробити коктейлі смачними, а вашу роботу більш зручною, легкою та веселою!

 

    Купити силіконову форму для льоду, відро для льоду, Ice Ball купити недорого і не тільки на сайті BarTrigger

Отже, серед основних аксесуарів для льоду можна виділити крашмейкер чи подрібнювач льоду. Ми періодично поповнюємо наш каталог цим портативним пристроєм, який дозволяє швидко та легко приготувати подрібнений лід для коктейлів та десертів. Така дробарка льоду швидко впорається з подрібненням великих шматків льоду в дрібніші частинки (крихту). Завдяки цьому пристрою вдасться використовувати лід і як охолоджувач напоїв, і як крижаний декор.

Крім того, у нас ви також можете купити форми для льоду. Вони, безумовно, додадуть креативність вашим напоям. У нас в магазині ви знайдете широкий вибір форм для льоду, зокрема, зможете купити силіконову форму для льоду прямокутну або у вигляді гранати!

Неможливо забути й про відро для льоду, адже це дуже корисний аксесуар, який зберігає лід свіжим і не пропускає всередину виробу сторонні запахи.

Розділити великий лід на придатні шматки для використання в напоях вдасться за допомогою піки. У БарТрігер можна вибрати піки необхідної форми та розміру. Натомість надійні айс баки стануть найккращим сховищем для великої кількості льоду в холоді. У нашому асортименті є айс баки у круглій та у квадратній формах. До речі, крім якісного охолодження, айс бак також запобігає розповсюдженню бактерій та зберігає чистоту льоду, що дуже важливо. У цьому ще досить корисними є совок для льоду та лопатка. Совок для льоду купити – значить уникнути контакту льоду з руками, що автоматично зменшить ризик забруднення льоду.

Чимало цікавих товарів можна віднайти також у розділі Ножі, сокири, молотки для льоду, Кліше-штампи для льоду. БарТрігер пропонує ще й Ice Ball купити недорого.

    

 

   Використання аксесуарів для льоду в барі має кілька переваг:

  • оперативна подача напоїв (різні аксесуари для льоду дають можливість швидко отримати лід);
  • гігієнічність (спеціалізовані аксесуари для льоду забезпечують високу якість льоду, який чистий від домішок та має однорідну структуру);
  • правильні порції (багато аксесуарів для льоду дозволяють регулювати розмір порцій льоду);
  • ефектна подача (лід можна подавати в різній формі та розмірі);
  • економія (використання аксесуарів для льоду допомагає бару знизити витрати на закупівлю готового льоду);
  • покращення смаку коктейлів (свіжий та чистий лід безпосередньо впливає на смакові якості напоїв).

Вирішили придбати правильний барний інструмент? Онлайн-магазин BarTrigger – ваш найкращий вибір, адже у нас вийде совок для льоду купити, форми для льоду купити та придбати інше приладдя за доступною вартістю! Робіть вибір на користь якості – обирайте BarTrigger!

Вгору