Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Барна література

Для того щоб бути барменом, недостатньо просто вміти змішувати напої, потрібно знати рецептуру, дотримуватися пропорцій, технології приготування і т.д. Барна справа – це ціла наука. Щоб смачно готувати та радувати гостей, потрібно володіти якомога більшою кількістю інформації. У цьому допоможуть різні курси, гести, література тощо. Якщо у вас немає часу або можливостей відвідувати різні семінари та курси, то допоможе книжкова полиця магазину BarTrigger. Тут зібрані корисні поради, рецепти та технології приготування з усього світу.

Перлинні думки чи секрети барменів в одному коктейлі

Багато барменів мають свої секрети. Але не у випадку з інтернет-магазином BarTrigger. Ми допоможемо вам відкрити деякі з них. У нашому магазині представлені книги для самостійного навчання барному ремеслу. Літературу підібрано за рекомендаціями професіоналів барної справи. Бармену ніколи не буде зайвим освіжити або поповнити свої знання.

Якщо вас цікавить барна культура, ви звернулися за адресою. Колекція книг, представлених у нашому магазині – це безліч секретів барменів, енциклопедія коктейлів, рецептів, технік, методів та світових трендів у коктейльній культурі, в яких кожен знайде щось нове для себе.

Довідник бармена

Барна літератураОкремо хотілося б відзначити шановану книгу в барменському середовищі, а саме «Біблія бармена» - те, що рекомендовано до прочитання обов'язково. Сама назва «Біблія» говорить про те, що тут зібрано головну інформацію про барну культуру. Прочитавши цю книгу, ви причаститеся таємницями барменів. Варто зазначити, що книга стала справжнім відкриттям. Цей барний довідник перевидавався кілька разів, і це головний показник того, що книга дуже популярна. В ній описані історія та рецепти приготування коктейлів як класичних, так і найпопулярніших від «гуру» барної культури. Крім звичних уподобань, відкриваються маловідомі раніше. Особливу увагу приділено подачі та оформленню напоїв. У книзі зібрано найкращі рецепти коктейлів з усього світу. «Біблія бармена» – справжня енциклопедія коктейлів.

Також на нашій полиці на вас чекають книги, які здивують навіть найпросунутіших бартендерів. Багато книг надруковані з ілюстраціями, для візуалізації представленого матеріалу, та кращого сприйняття. У категорії «Література для бармена» зібрані книги як для любителів, так і для професійних барменів, які прагнуть розвитку.

Вгору