Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Pulltex

Фільтр
Розділ
Сортування:
спочатку нові
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Pulltex - провідний світовий виробник і дистриб’ютор барних аксесуарів. Компанія була заснована в 1985 році під назвою TEX та займалась продажем вимірювальних приладів для промислового та побутового використання, і наразі являється стандартом бренду, продовжує розробляти сучасний дизайн та підтримувати комерційну довговічність всього асортименту своїх товарів. 

Розвиток компанії Pulltex у світі барної продукції почався з виготовлення інноваційних продуктів, а саме з колекції винних аксесуарів: штопори, пробки, спиртометри, дистилятори, що згодом набули широкого використання у світі, оскільки спеціалістам бракувало відповідних інструментів, необхідних для вдосконалення професійних навичок. Остаточна трансформація компанії TEX в Pulltex відбулась з поповненням "винної колекції" штопором з подвійним шарніром, що став найпопулярнішим серед професіональних барменів.
 
Досконале вивчення нюансів роботи барменів, розуміння актуальних потреб та способів їх вирішення, прагнення до якості виробництво і довговічності продукту - це все складові до швидкого розвитку компанії; і саме ці складові характеризують компанію Pulltex, являються найбільшою перевагою компанії та слугують невпинному розширенню бренду в усьому світі. 

З часом асортимент продукції значно поповнився, в продаж вийшли такі позиції, як силіконові пробки для вина та шампанського або система відкриття ножів ClickCut, антикапельний лист Nigota, висувний важіль Pullparrot. У 2010 році К.Мартінез, доктор прикладної хімії, винайшов антиоксидантну винну пробку та продав право власності на винахід компанії Pulltex. Винахід дозволяв зберігати  відкорковані пляшки вина в ідеальному стані до 10 днів, та пізніше розробку поліпшили і така функція стала доступною і для пляшок шампанського, ігриистих вин та кави.

Аналізуючи і усвідомлюючи проблему переробки сировини, у 2020 році компанія розробила нову лінію упаковки та продуктів, концентруючи свою увагу на вторинній сировині, що дозволяє згодом, після використання, переробити сміття, оскільки обсяги відходів щороку зростають та питання вторпереробки стало ключовим як для великих компаній, так і для малих бізнесів.

На сьогоднішній день компанія Pulltex посідає значне місце на ринку і цілестпрямовано працює над розширенням асортименту та вдосконаленням вже існуючих позицій, які ви можете знайти на нашому сайті у повному обсязі.

Розгорнути
Вгору