Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Victorinox

Фільтр
Розділ
Сортування:
спочатку нові
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Victorinox, швейцарська компанія, що спеціалізується на виробництві ножів, була заснована Карлом Ельценером у 1884 році. Починаючи як практично єдиний постачальник ножів для швейцарської армії, Victorinox швидко розвивався, і до 1908 року мав поділити замовлення на виготовлення ножів з іншою швейцарською компанією Wenger.
Свою славу компанія отримала завдяки швейцарському армійському ножу (Swiss Army Knife), який став ключовим продуктом Victorinox. Ці багатофункціональні ножі, з варіантами від 8 до понад 30 функцій, використовуються не лише в армії, а й стали популярними серед цивільного населення, зарекомендувавши себе як чудовий подарунок.
За час своєї історії, Victorinox розширила свою продукцію від військових ножів до широкого спектру виробів, включаючи кухонні ножі, армійські годинники, багажні чемодани, мультитули та інші інструменти. Компанія також постачає ножі для армій інших країн, таких як Німеччина.
Victorinox славиться своєю якістю і різноманіттю продукції. Їхні ножі стали символом надійності та функціональності, а логотип у вигляді хреста на фоні щита залишається визнаним у всьому світі. З часом компанія еволюціонувала, додавши нові функції та моделі до свого асортименту, а також зберегла свою традицію виготовлення високоякісних ножів, вироблених з нержавіючої сталі та інших високоякісних матеріалів.
 

Розгорнути
Вгору