Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

RCR

Фільтр
Розділ
Сортування:
спочатку нові
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

RCR - відома італійська компанія, її вважають однією з найбільших у світі корпорацій з виробництва кришталя, посуду і товарів для дому. Компанія заснована в 1967 році в місті Colle di Val d'Elsa в центрі Тоскани та являється експертним і наймасштабнішим виробником скляного посуду у світі. Продукцію RCR постачають у всьому світі та вона має неабияку популярність, оскільки вона поєднує у собі міцність, високу якість, кришталево чисту прозорість і надійність.

У виробництві RCR використовують матеріал LUXION, що дуже подібний за блиском та прозорістю до свинцевого кришталя, але цей новий, синтетично винайдений, еко кристалічний матеріал, навідміну від першого, являється екологічно чистим і стійким до миття в посудомиючий машині, при тому містить в собі всі інші позитивні якості кришталя. Компанія являється надійним виробником, еталоном та символом італійської продукції на світовому ринку, оскільки це единий бренд, який може закрити потреби і побажання абсолютно всіх клієнтів через великий асортимент продукції на будь-який гаманець та переважну кількість технологій виробництва, як видувних, і пресованих виробів.

Виготовляють LUXION з найвищою якістю та прозорістю, не використовуючи відбілювачі та інші забруднюючі засоби, саме тому продукція RCR є безпечною для здоров'я та її можна використовувати як для комерційних цілей, так і для домашнього, побутового застосування.

Розгорнути
Вгору