Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Monin

Фільтр
Розділ
Сортування:
спочатку нові
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

MONIN – це сімейна компанія, яка була заснована у 1912 році та відома як французький бренд преміум-класу. Вона є новатором в інноваційних смакових рішеннях та надійними партнерами для професіоналів в індустрії гостинності по всьому світу.

У центрі компанії – люди: відкриті, гурмани, пристрасні, завжди відкриті новим ідеям, які прагнуть розширювати кордони, надихаючи інших. Якість, креативність та інновації - ці принципи, що пронизують їх мислення і роботу.

На честь французької спадщини штаб-квартира компанії знаходиться в Бурже, місці заснування компанії. Команда MONIN ніколи не припиняє творити, тому їхнє портфоліо є унікальним: воно включає 6 асортиментів, таких як сиропи, фруктові суміші, соуси, фраппе, лікери та смузі, представлених у більш ніж 150 смаках та 19 різних форматах.

MONIN – це не просто рішення для напоїв, це спосіб життя та досвід, заснований на віковому досвіді. Це бренд, який поважає навколишнє середовище та дотримується автентичності. Команда збирає найкращі натуральні інгредієнти, використовуючи їх найбільш захоплюючим та творчим чином.

Розгорнути
Вгору