Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Cocktail Kingdom

Cocktail Kingdom - всесвітньо відомий бренд, що являється виробником професійної барної продукції преміум-класу, його вважають експертом в виробництві своєї продукції та він неодноразово довів, що вартий довіри. Продукція відповідає найвищим світовим стандартам, являється взірцем і прикладом на ринку та, користуючись своїм багаторічним досвідом, продовжує удосконалювати виробництво, і саме через це посуд, барні інструменти і аксесуари поєднують в собі якість, унікальність і довговічність. 

Асортимент запропонованих товарів надзвичайно різноманітний - від посуду і обладнання до інгредієнтів для коктейлів преміум-сегмента; а саме: шейкери, келихи, склянки для змішуванння, ножі, джигери, стрейнери, інструменти для льоду та інши аксесуари. Основними клієнтами Cocktail Kingdom являються бари, кав'ярні, готелі, ресторани, супермаркети, тому компанія в основному зосереджена на тому, щоб зробити їх роботу легшою та ефективнішою, що являється найвищим показником якості сервісу.

Завдяки широкому вибору товарів і доступності аксесуарів, велика кількість, як корпорацій, так і малих бізнесів користуються послугами Cocktail Kingdom під час розробки та формуванні унікального стилю своєї фірми, оскільки саме тут можна знайти найкращі барні інструменти. 

Розгорнути

Немає товарів

Вгору