Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

BarFly

Сортування:
спочатку нові
спочатку дешевше спочатку дорожчі за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Barfly - американська сімейна компанія, що тримає першість вже понад два століття, вона є втіленням стабільності та високої якості виробництва. Заснована у 19-му столітті, фірма здобула популярність завдяки виробництву вишуканої продукції із скла, яка стала справжнім еталоном якості та мистецтва.

Безумовно, ключовим чинником успіху цієї компанії вважається здатність спеціалістів переймати та використовувати досвід попередників та передавати наступним поколінням. Розпочавши свій шлях, як маленька фабрика, вона масштабувалась та перетворилась в сучасне підприємство, зберігаючи при цьому сімейні цінності та філософію.

У найновіших і найпрогресивніших цехах компанії працює численна команда висококваліфікованих фахувців та експертів своєї справи, що невпинно вдосконалюють свою майстерність, розробляючи сучасні та довговічні вироби. Безперервний процес вдосконалення технології виробничих процесів – це  невід'ємна частина стратегії цієї компанії, яка дозволяє їй залишатися на передових позиціях у сфері виготовлення посуду.

Компанія Barfly на своєму прикладі показує і підтверджує всьому світу, насиченому технологіями та швидкими змінами, що успіх базується на таких факторах, як традиції, відданість якості та упевненість в тому, що справжній успіх - це результат поєднання технічних інновацій і сімейних цінностей.
 

Розгорнути
Вгору